Odabrano natjecanje: Croatia MMA Challenge 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
BORBE (49)

ALEKSANDAR

    CROATIA
  • 1. LUKA PEJIĆ - Juniori -65

American Top Team Zagreb

    CROATIA
  • 1. ABRAHAM SALIMON ARE - Juniori -75
  • CROATIA
  • 2. FILIP ČULIG - Seniori -66
  • CROATIA
  • 3. IVOR ŠUTALO - Seniori -84
  • CROATIA
  • 4. KARLO MIŠKIĆ - Seniori -66
  • CROATIA
  • 5. LUKAS MIHALIĆ - Kadeti -70
  • CROATIA
  • 6. LUKAS MIHALIĆ - Kadeti -77

BAN TEAM

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA GOLUBIĆ - Seniorke +70
  • CROATIA
  • 2. BRUNO SOLDAN - Kadeti -66
  • CROATIA
  • 3. IVA SUČIĆ - Seniorke -57
  • CROATIA
  • 4. LOVRO ŠOŠTARKO - Juniori -70
  • CROATIA
  • 5. LUKA MIKLEČIĆ - Juniori -60

Gladiator Dubrovnik

    CROATIA
  • 1. ADRIJAN ILIN - Juniori -75
  • CROATIA
  • 2. IVO VRTIPRAH - Kadeti -60
  • CROATIA
  • 3. LOREN ILIN - Juniori -93
  • CROATIA
  • 4. MARIJO PLANA - Juniori -60
  • CROATIA
  • 5. MATEO KRILE - Kadeti -66
  • CROATIA
  • 6. PETAR MILIĆ - Juniori -85
  • CROATIA
  • 7. TONI PORTOLAN - Kadeti -70
  • CROATIA
  • 8. ZORAN BOROVIMA - Juniori -80

KSB Predator Ploče

    CROATIA
  • 1. LUKA ŠENDO - Kadeti -77

MMA KLUB CROWS

    CROATIA
  • 1. NIKO MATIC - Juniori -80

Predator

    CROATIA
  • 1. ĐONI POKOS - Juniori -65
  • CROATIA
  • 2. EVAN BEAKOVIĆ - Juniori -85
  • CROATIA
  • 3. LOREN BENAZIĆ - Kadeti -70
  • CROATIA
  • 4. LUKA KURELOVIĆ - Juniori +93

Sambo klub Pit Bull

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA ZEC - Seniorke +70
  • CROATIA
  • 2. IVAN PEČAREVIĆ - Juniori -85
  • CROATIA
  • 3. IVICA SKORUP - Seniori -66
  • CROATIA
  • 4. JOSIP BEKAVAC - Seniori -84
  • CROATIA
  • 5. LEO VIDOVIĆ - Juniori -65
  • CROATIA
  • 6. MARKO TARLE - Seniori -93
  • CROATIA
  • 7. MISLAV TOMIČIĆ - Seniori -77
  • CROATIA
  • 8. VICKO MLADINIĆ - Seniori -77

Sambo MMA klub Belišće

    CROATIA
  • 1. KATJA VUKOVIĆ - Seniorke +70
  • CROATIA
  • 2. LEONID OROZOVIĆ - Kadeti -66
  • CROATIA
  • 3. TONI PETOVARI - Seniori -66

Ultimate Gym

    SLOVENIA
  • 1. JAN BERUS - Juniori -65
  • SLOVENIA
  • 2. NEJC MOHAR - Juniori -70
  • SLOVENIA
  • 3. VITO ZURC - Juniori -75

Underground Black Gym

    CROATIA
  • 1. ANTE ZULIM - Juniori +93
  • CROATIA
  • 2. DORA BRKANAC - Seniorke -57
  • CROATIA
  • 3. JOSIP ĐUKIĆ - Kadeti -60
  • CROATIA
  • 4. MARKO BAČIĆ - Seniori -93
  • CROATIA
  • 5. MARKO KAPA - Seniori -77
  • CROATIA
  • 6. MARKO MILAT - Juniori -93
  • CROATIA
  • 7. MATTEO DAMIR GUDURIĆ - Seniori -84

Vukovarski sokol

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MARTIĆ - Kadeti -77
  • CROATIA
  • 2. LUKA VENCEL - Seniori -93