Odabrano natjecanje: Croatia MMA Challenge 2019.

NAČIN PRIKAZA
 
BORBE (49)

Kadeti -60

    CROATIA
  • 1. IVO VRTIPRAH - Gladiator Dubrovnik
  • CROATIA
  • 2. JOSIP ĐUKIĆ - Underground Black Gym

Kadeti -66

    CROATIA
  • 1. BRUNO SOLDAN - BAN TEAM
  • CROATIA
  • 2. LEONID OROZOVIĆ - Sambo MMA klub Belišće
  • CROATIA
  • 3. MATEO KRILE - Gladiator Dubrovnik

Kadeti -70

    CROATIA
  • 1. LOREN BENAZIĆ - Predator
  • CROATIA
  • 2. LUKAS MIHALIĆ - American Top Team Zagreb
  • CROATIA
  • 3. TONI PORTOLAN - Gladiator Dubrovnik

Kadeti -77

    CROATIA
  • 1. DOMINIK MARTIĆ - Vukovarski sokol
  • CROATIA
  • 2. LUKA ŠENDO - KSB Predator Ploče
  • CROATIA
  • 3. LUKAS MIHALIĆ - American Top Team Zagreb

Kadeti -84

Kadeti -93

Kadeti +93

Kadetkinje -48

Kadetkinje -52

Kadetkinje -56

Kadetkinje -60

Kadetkinje -65

Kadetkinje -70

Kadetkinje -75

Kadetkinje +75

Juniori -60

    CROATIA
  • 1. LUKA MIKLEČIĆ - BAN TEAM
  • CROATIA
  • 2. MARIJO PLANA - Gladiator Dubrovnik

Juniori -65

    CROATIA
  • 1. ĐONI POKOS - Predator
  • SLOVENIA
  • 2. JAN BERUS - Ultimate Gym
  • CROATIA
  • 3. LEO VIDOVIĆ - Sambo klub Pit Bull
  • CROATIA
  • 4. LUKA PEJIĆ - ALEKSANDAR

Juniori -70

    CROATIA
  • 1. LOVRO ŠOŠTARKO - BAN TEAM
  • SLOVENIA
  • 2. NEJC MOHAR - Ultimate Gym

Juniori -75

    CROATIA
  • 1. ABRAHAM SALIMON ARE - American Top Team Zagreb
  • CROATIA
  • 2. ADRIJAN ILIN - Gladiator Dubrovnik
  • SLOVENIA
  • 3. VITO ZURC - Ultimate Gym

Juniori -80

    CROATIA
  • 1. NIKO MATIC - MMA KLUB CROWS
  • CROATIA
  • 2. ZORAN BOROVIMA - Gladiator Dubrovnik

Juniori -85

    CROATIA
  • 1. EVAN BEAKOVIĆ - Predator
  • CROATIA
  • 2. IVAN PEČAREVIĆ - Sambo klub Pit Bull
  • CROATIA
  • 3. PETAR MILIĆ - Gladiator Dubrovnik

Juniori -93

    CROATIA
  • 1. LOREN ILIN - Gladiator Dubrovnik
  • CROATIA
  • 2. MARKO MILAT - Underground Black Gym

Juniori +93

    CROATIA
  • 1. ANTE ZULIM - Underground Black Gym
  • CROATIA
  • 2. LUKA KURELOVIĆ - Predator

Juniorke -52

Juniorke -56

Juniorke -60

Juniorke -64

Juniorke -68

Juniorke -72

Juniorke -80

Juniorke +80

Seniori -66

    CROATIA
  • 1. FILIP ČULIG - American Top Team Zagreb
  • CROATIA
  • 2. IVICA SKORUP - Sambo klub Pit Bull
  • CROATIA
  • 3. KARLO MIŠKIĆ - American Top Team Zagreb
  • CROATIA
  • 4. TONI PETOVARI - Sambo MMA klub Belišće

Seniori -70

Seniori -77

    CROATIA
  • 1. MARKO KAPA - Underground Black Gym
  • CROATIA
  • 2. MISLAV TOMIČIĆ - Sambo klub Pit Bull
  • CROATIA
  • 3. VICKO MLADINIĆ - Sambo klub Pit Bull

Seniori -84

    CROATIA
  • 1. IVOR ŠUTALO - American Top Team Zagreb
  • CROATIA
  • 2. JOSIP BEKAVAC - Sambo klub Pit Bull
  • CROATIA
  • 3. MATTEO DAMIR GUDURIĆ - Underground Black Gym

Seniori -93

    CROATIA
  • 1. LUKA VENCEL - Vukovarski sokol
  • CROATIA
  • 2. MARKO BAČIĆ - Underground Black Gym
  • CROATIA
  • 3. MARKO TARLE - Sambo klub Pit Bull

Seniori +93

Seniorke -48

Seniorke -52

Seniorke -57

    CROATIA
  • 1. DORA BRKANAC - Underground Black Gym
  • CROATIA
  • 2. IVA SUČIĆ - BAN TEAM

Seniorke -62

Seniorke -70

Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA GOLUBIĆ - BAN TEAM
  • CROATIA
  • 2. ANTONIJA ZEC - Sambo klub Pit Bull
  • CROATIA
  • 3. KATJA VUKOVIĆ - Sambo MMA klub Belišće